İŞTE GÜNEL'İN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALARI..

   İŞTE GÜNEL'İN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALARI..

 

Geçtiğimiz günlerde Tunç Erden Yakar’a "Günel benim cep telefonumu sekreterime 500 dolar vererek satın aldı ve kendi telefonundan benim telefonuma mesajlar çekti.." diyen Reza Zarrab, bir insanın kendi kendine 430 mesaj çekemeyeceğini düşünemediği gibi 20.Eylül.2009 da Türkiye’den çıkış yapıp 25.Kasım.2009 da Türkiye’ye giriş yapan Günel’in hangi arada Bakü’den kendisinin sekreterine ulaşabileceğini de hesaba katmıyor..

Reza Zarrab, Yakar ile gerçekleştirdiği röportajında Günel’in hesabına her ay 125 bin dolar para yatırdığını iddia etmişti. Günel’in kendisine ait olan 10 adet Garanti Bankası TL ve döviz hesap defterini inceledik ve hiç birinde Zarrab’ın bahsettiği meblağda bir paraya rastlamadık..

Günel "Abiciğim bu hesap defterlerinin hepsine sitenizde yer verin.." demesine rağmen biz etik olarak bu detayları yayınlamayı uygun görmüyoruz.. Günel merak eden herkese bu defterleri tek tek gösterebilecek cesarete sahip ve bu konuda alnının ak olduğunun altını defalarca çiziyor.

Reza Zarrab’ın geçtiğimiz aya kadar kira ve aidatlarını ödediğini kabul eden Günel "Evi birlikte tuttuğumuz için bankadan otomatik olarak ödemeleri O yapıyordu.. Defalarca söylememize rağmen ödemeye devam etti. Bu ay son.." şeklinde konuştu..

"ÇİÇEĞİN ÜSTÜNDEKİ NOTTA YAZILANLAR ŞARKI SÖZÜ.."

Günel’in canını sıkan bir başka olay ise bazı Ebru Gündeş hayranlarının "Günel bir çiçek resmini yalandan facebook sayfasına koydu.." şeklindeki ithamları..

Günel bu konuya da canı yürekten bir açıklama getiriyor..

"Facebook’a koyduğum fotoğraftaki çiçeğe iliştirilen notta; "Seni Sevmek İbadetim" adlı bestenin sözleri yer alıyor. Bu şarkı herhangi bir albümde yer almadı demo olarak kaldı. İnanmayanlar bu demoyu dinleyebilir."

Bu demoyu haberin ses dosyasına tıklayarak dinleyebilirsiniz..

Günel, Reza Zarrab’ın röportajdaki "Günel’e albüm yaptım." iddiasıyla ilgili ise "Evet hayatımdakı evlecegım adam olarak bana album yapmıstır. Fakat bu albumu bana yaptırırken hıc bır odemeyı bana yapmamıstır, ben albumle ılgılı kendısınıden hıcbır sekılde para almamısımdır. Kendısının 350.000 doları kıme kımlere ne sekılde verdıgını hıc bılmıyorum gosterdıgı belgeler banka dekontları kımın uzerıneyse bu onların sorunu benı ılgılendırmez… Sonucta bana hayatımdakı ınsandan bır hedıye bır jest yapılmıstır ve bende kabul etmısımdır." şeklinde konuştu..

SÖZ SIRASI BABA RAHMAN ZEYNELOVA DA

Günel’in babası Rahman Zeynelova; Tunç Erden’in röportajında geniş olarak yer alan Reza Zarrab’la birlikte ses stüdyosunu ziyaretiyle ilgili detaylara şu sözlerle açık getirdi.

"Reza beni ’Size gelmek istiyorum ama Günel gelmemi istemiyor’ diyerek aradı. Bende kendisine ’Kapımız sana her zaman açık.. Buyur gel’ yanıtını verdim. Daha sonra bize geldi, oturduk.. Şoförünü gönderip rakı aldırdı. Ben içmedim. O bir kaç kadeh içtikten sonra bana ’Ben ses stüdyosuna gideceğim sende gelsene’ teklifinde bulundu. Günel o esnada ’Sanane, ne işin var orada? Kendisi gitsin’ dese de kızımı dinlemeyerek Reza ile birlikte Beşiktaş’taki stüdyoya gittik. Hatta giderken Darphane mevkinden Ertuğrul Polat ve eşini de aldık. Onlar da şahittir bu olaya. Hep beraber ses stüdyosuna gittik. Şarkı dinledik ve beni geri eve bıraktılar..

Ayrıca bir şey daha söyleyeyim. Reza Zarrab ’Günel beni bir aranjörle aldattı..’ diye bir iftira atıyor ya; işte o gün o stüdyoda o ismini andığı aranjörde vardı. Eğer Reza’nın bahsettiği gibi bir durum olduysa neden o gün o adamla o stüdyoda bir araya geldi? Sen nasıl bir adamsın ki beraber olduğun kişinin seni aldattığını iddia ettiğin aranjörle görüşüyorsun? O gün Tunç Erden Yakar ile gerçekleşen röportaj esnasında Reza’ya ’Böyle kahpe kahpe konuşma.’ diye hakırdım. Tunç Erden benim bu sözlerimi yayınlamadı.


"REZA’YI 15-16 YAŞINDAN BERİ TANIYORUM, EVİMİZİN ÇOCUĞUYDU"

Reza Zarrab’ı 15-16 yaşından beri tanıdığını söyleyen Rahman Zeynelova "’Beni annem babam terk etti bana sahip çıkın’ diyerek evimizin içine girdi. Yılbaşında bile onu aradım. O’nun oğlumdan bir farkı yoktu. Güzel bir aile dostluğumuz vardı. Sonra baktım ki kızım Günel ile aşk yaşamaya başlamışlar.." şeklinde konuştu.


Zeynelova Takvim Gazetesi’nde yer alan "RZA" plakalı otomobile ilişkin haberle ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu..

"Benim geçmişte 84 model Mercedes bir arabam vardı zaten. Daha sonra Reza, iş ortaklığımız icabı bana RZA plakalı Hyundai marka bir otomobili ’Al kullan’ diyerek hediye etti. İşte bahsedilen araba o araba.. Kızım Günel o arabaya binmemek adına düne kadar kiralık arabayla dolaşıyordu. İlk işim o arabayı Reza’ya iade etmek olacak. Derhal anahtarı kendisine teslim edeceğim.."

Rahman Zeyneolva’nın bizim yanımızdan ayrıldıktan sonra Zarrab’ın şoförüyle randevuleşerek RZA plakalı arabayı teslim ettiğini öğrendik..

Hatırlayacağınız üzere Reza Zarrab; Günel’in evine değil yakın çevredeki bir ses stüdyosuna gittiğini iddia etmişti... Günel’in oturduğu apartmanın güvenlik kameralarınca tespit edilen fotoğraflarda Reza Zarrab’ın üstündeki siyah mont şu anda Günel’in evinde bulunuyor. Günel şimdi soruyor "’Günel’in evine değil, ses stüdyosuna gitmiştim’ diyen adamın montunun benim evimde işi ne?.."

Günel konuyla ilgili son olarak.. "Bir daha bu konu ve bu kişiler hakkında hiç konuşmayacağım. Hakkımda bundan sonra yapılacak her yalan haber için mahkemede hesap sorarım. Bunu da buradan duyuyorum.." şeklinde konuştu..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !